KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15382023
nr 1538 2023
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 15/70, daterad 1976-77. Bildmått: 22x27 cm, yttermått inklusive ram. 45x47 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:19:05
1/5 18:10:18
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén